• slide

  Aceka Holding Merkez Binası

  Holding ve bağlı firmaların bulunduğu binadır

 • slide

  Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulu

  Milteks Grup tarafından yapılan bağışla kurulan Abdullah Bilgingüllüoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulu 2015- 2016 eğitim öğretim yılında Seymen Köyü, Silivri de faaliyete geçecektir.

 • slide

  Bahçeşehir Güllü Konaklar

 • slide

  International University Hospital Batum / Gürcistan

 • slide

  International University Hospital Batum / Gürcistan

 • slide

  Tutku Tarım Ürünleri

 • slide

  Grand Grill Restaurant / Gürcistan

 • slide

  Grand Grill Restaurant / Gürcistan


Sürdürebilirlik kavramı çok geniş bir çerçeveye sahiptir. Temel amaç, dünyada bozulan dengelerin stabilize çalışmalarının yapılması ve gelecek kuşaklar için yaşanabilir bir dünya bırakabilmektir.
Sürdürebilirlik çoğu insan tarafından sadece bir çevre hareketi zannedilse de, bu kavram çevrenin yanında ekonomik ve sosyal hayatı da kapsamaktadır.

Aceka “sürdürebilirlik” kavramı ile 2008 yılında tanıştı. Aslında, genel giderlerimizi minimize etmek için bazı projeler üzerinde çalışmaktaydık fakat bunların sürdürebilir bir firma olmamıza katkısından haberdar değildik. 2008 yılına kadar yaptıklarımız kayıt altında ya da sertifikalandırılmış değildi. Bu kavram firmamıza girdikten hemen sonra önemli bir konu haline geldi ve her türlü kayıt ve sertifikasyon çalışması başlatıldı.

2008 yılı sonlarında Puma’nın “sürdürebilirlik raporu yazılımı” projesine pilot firma olarak katıldık. 2009 yılı mart ayında yayınlanmak üzere raporumuz için hazırlıklara başladık. Rapor için gerekli verileri toplarken sürdürebilirlik adına yapmış olduklarımızın da bilincine vardık. Ayrıca kendimizi geliştirmek ve yaşadığımız dünyaya katkıda bulunmak adına yapmamız gerekenlerin de önemini kavramış bulunmaktayız.

Aceka Sürdürebilirlik Raporumuz Haziran 2012’de yayınlanmış ve şu anda Puma web sitesinde de İngilizce olarak ulaşılabilir durumdadır. Umarız ki raporumuz sizin Milteks, Ceseka ve Ajara hakkında bilmek istediklerinizi karşılayacaktır.

Aceka_2001_2011_sustainability_raporu